משרדינו מטפל בכל הקשור בייצוג חייבים וזכאים בלשכות ההוצאה לפועל וכן נותן חוות דעת לעניין דרכי הפעולה הנכונים העומדים, עפ"י הדין, לזכותו של החייב ו/או הזוכה.

 

יש לזכור כי מערכת הוצאה לפועל או בשמה החדש, רשות האכיפה והגבייה, תפקידה לגבות כספים מהחייבים השונים תוך שמירה על כבוד האדם וחירותו.

 

לאחרונה אף הוגבה האפשרות להוציא צווי מאסר מחד ומאידך הוגברה יכולת השקיפות וקבלת המידע מגופים שונים בכדי שניתן יהיה לממש חוב מחייב בעל אמצעים.

 

לעיתים, הדרך הנכונה של בעל חוב הינה לפעול דווקא בהליך של פשיטת רגל אשר על אף הסטיגמה הכרוכה בו - מאפשרת, בסופו של יום, לסיים את מרדף החובות אחרי החייב ונותנת לו אפשרות לצאת לדרך חדשה, ללא חובות ו/או תוך הסדרתם בסכומים פעומים ביחס לחוב.

 

מנגד, זכאים רבים לא יודעים מה זכותויהם וחובותיהם כאשר חייב מגיש בקשה לפשיטת רגל ומאבדים את הכסים שלהם היו זכאים אם מכח פסק דין ואם מכח שטר שחולל.

 

אנו ממליצים לכל אדם שנקלע להוצאה לפועל ו/או מתעתד לנקוט בהליכים אלו - לקבל יעוץ משפטי מתאים - אשר בסופו של יום - יחסוך לו עוגמת נפש והוצאת כספים נוספת מיותרת.

 

יש לציין כי משרדינו אינו נותן שירותי הוצאה לפועל לגופים מוסדיים כחברות הסלולאר, בנקים ויתר חברות המפעילות משרדי עורכי דין כ"קו יצור" ולפיכך במשרדינו ניתן יחס אישי תוך מתן הסבר מפורט לדרך הנכונה שיש לנקוט וזאת בעיצה אחת עם החייב או הזוכה.

 

 

פינוי בינוי ותמ"א 38

משרדינו מתמחה בעסקאות פינוי בינוי במסלול מיסוי, עסקאות קומבינציה ועסקאות במסגרת תמ"א 38.

משרדינו מייצג הן יזמים, הן קבלנים הן בעלי מקרקעין והן ועדי בתים.


 למידע נוסף הקש כאן 

 

 

קיצורי דרך

להלן קיצורי דרך לאתרים חשובים, שיסייעו בקבלת החלטות, על בסיס מידע:

לקיצורי הדרך למערכות מידע באינטרנט