בית גולד, רחוב המלאכה 2, מתחם עסקים פולג, נתניה

הוצאה לפועל וחדלות פרעון – פשיטת רגל

הוצאה לפועל וחדלות פרעון – פשיטת רגל

המשרד מטפל בכל הקשור בייצוג חייבים וזכאים בלשכות ההוצאה לפועל וכן נותן חוות דעת לעניין דרכי הפעולה הנכונים העומדים, עפ”י הדין, לזכותו של החייב ו/או הזוכה.

יש לזכור כי מערכת הוצאה לפועל או בשמה החדש, רשות האכיפה והגבייה, תפקידה לגבות כספים מהחייבים השונים תוך שמירה על כבוד האדם וחירותו.

לאחרונה אף הוגנה האפשרות להוציא צווי מאסר מחד ומאידך הוגברה יכולת השקיפות וקבלת המידע מגופים שונים בכדי שניתן יהיה לממש חוב מחייב בעל אמצעים.

לעיתים, הדרך הנכונה של בעל חוב הינה לפעול דווקא בהליך של פשיטת רגל אשר על אף הסטיגמה הכרוכה בו – מאפשרת, בסופו של יום, לסיים את מרדף החובות אחרי החייב ונותנת לו אפשרות לצאת לדרך חדשה, ללא חובות ו/או תוך הסדרתם בסכומים זעומים ביחס לחוב.

מנגד, זכאים רבים לא יודעים מה זכויותיהם וחובותיהם כאשר חייב מגיש בקשה לפשיטת רגל ומאבדים את הנכסים שלהם היו זכאים אם מכוח פסק דין ואם מכוח שטר שחולל.

לכן מומלץ לכל אדם שנקלע להוצאה לפועל ו/או מתעתד לנקוט בהליכים אלו – לקבל יעוץ משפטי מתאים – אשר בסופו של יום – יחסוך לו עוגמת נפש והוצאת כספים נוספת מיותרת.

יש לציין כי המשרד אינו נותן שירותי הוצאה לפועל לגופים מוסדיים כחברות הסלולאר, בנקים ויתר חברות המפעילות משרדי עורכי דין כ”קו יצור” ולפיכך ללקוחות המשרד ניתן יחס אישי תוך מתן הסבר מפורט לדרך הנכונה שיש לנקוט וזאת בעצה אחת עם החייב או הזוכה.

Leave a comment

עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.